شرایط و قوانین ثبت پروژه و مشاوره

 1. ایران آمار متعهد است که تمامی اصلاحات مربوط به تحلیل‌های آماری انجام شده برای مقالات و پایان‌نامه‌ها را، پس از دفاع/داوری به صورت رایگان انجام دهد. در مواردی که اصلاحات اعلامی زیاد یا به معنای انجام دوباره آن باشد، نیازمند پرداخت هزینه خواهد بود. تشخیص این مسئله و هزینه آن بر عهده وبسایت ایران آمار خواهد بود.
 2. پس از پرداخت هزینه برای هر درخواست، اعمال هیچگونه تغییر، اصلاح و لغو وجود نخواهد داشت و باید درخواست جدید ثبت شود. مگر در مواردی خاص که تشخیص آن بر عهده وبسایت است. در صورت بروز چنین مواردی از قسمت ارتباط با ما به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.
 3. هرچند که وبسایت ایران آمار تحلیل‌های انجام گرفته را در قالب یک گزارش کامل (با چارچوب فصل چهارم پایان‌نامه) ارائه می‌دهد، اما در زمینه نگارش پروپوزال، پایان نامه و مقاله (یک فصل یا کامل) هیچگونه فعالیتی ندارد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در زمینه نگارش پروپوزال، پایان نامه یا مقاله خود، می‌توانید وقت مشاوره دریافت کنید.
 4. تعیین زمان تحویل هر پروژه بر اساس برآوردی که انجام خواهد گرفت، اعلام می‌شود. ایران آمار متعهد می‌شود که به ازای هر روز تاخیر در ارائه نتایج آماری 10 درصد از هزینه پرداخت شده را برگرداند.
 5. هرگونه ارتباط بین متقاضی و شخص تحلیلگر/مشاور خارج از رابطه کاری تعریف شده در سایت، خلاف این قرارداد بوده و تبعات آن بر عهده طرفین نقض کننده است.
 6. در مواردی که پژوهش‌ها نیازمند داشتن کد اخلاقی هستند، ارائه نامه کمیته اخلاق الزامی است، در غیر این صورت از اجرای تحلیل آماری برای این قبیل پژوهش‌ها معذوریم.
 7. هر جلسه مشاوره 30 دقیقه خواهد بود و در فضای زوم برگزار خواهد شد. لینک جلسات پس از انتخاب زمان و مشاور از طرف متقاضی برای ایشان از طریق ایمیل ارسال می‌شود.
 8. متقاضیان مشاوره پس از ثبت و تایید درخواست مشاوره، موظف هستند فایل‌های مربوط به کار خود را 24 ساعت قبل از برگزاری جلسه، به ایمیل ایران آمار به نشانی info@iranamaar.com ارسال نمایند تا مشاور قبل از جلسه آن‌ها را مطالعه کند. تبعات حاصل از تاخیر یا عدم ارسال فایل‌ها بر عهده متقاضی می‌باشد.
 9. مشاوران موظف هستند که جلسات مشاوره خود را ضبط کرده و در اختیار ایران آمار قرار دهند. دلیل این کار رسیدگی منصفانه به شکایت‌های احتمالی می‌باشد.
 10. هرگونه همکاری از طرف مشاوران سایت در زمینه نگارش پروپوزال، پایان نامه، مقاله و هرآنچه که از نظر قانونی منع دارد، مورد تایید ایران آمار نبوده و در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
 11. وبسایت ایران آمار مجاز است با ارسال ایمیل، پیامک و یا در صورت نیاز تماس تلفنی با متقاضیان در ارتباط باشد. این ارتباط شامل فعالیت‌های تبلیغاتی مثل معرفی کارگاه‌ها و خدمات جدید نیز می‌شود.
 12. وبسایت ایران آمار متعهد است که اطلاعات مربوط به متقاضیان (اعم از نام و نام خانوادگی، شماره، ایمیل، داده‌ها، پروپوزال، جلسات مشاوره ضبط شده و…) را نزد خود حفظ کرده و امانت دار باشد و بدون رضایت متقاضی به هیچ وجه در اختیار هیچکس قرار ندهد.
 13. رد و بدل هزینه بین متقاضی و تحلیلگر/مشاور خارج از چهارچوب وب سایت ممنوع بوده، در صورت وقوع منجر به فسخ قرار داد با طرفین خواهد شد و در صورت پرداخت وجه به سایت، عودت وجه انجام نخواهد پذیرفت. در صورت بروز هرگونه مسئله در فرایندهایی که تبادلات مالی آن خارج از سیستم سایت بوده است، ایران آمار متعهد به پیگیری برای رفع مشکل به وجود آمده نخواهد بود.
 14. در صورت عدم رضایت کاربر از جلسه مشاوره یا عدم توانایی مشاور در پاسخ به سوالات مطرح شده از طرف متقاضیان، وبسایت ایران آمار موظف است که یک جلسه جایگزین (رایگان) با مشاوری دیگر را برای متقاضی ترتیب دهد. ملاک تشخیص این مسئله گزارش مشاور یا اعلام متقاضی و بررسی جلسه ضبط شده خواهد بود.
 15. کلیه پیام‌ها و مکاتبات ایران آمار از طریق پنل کاربری و همچنین ایمیل ثبت شده صورت می‌گیرد. ایران آمار مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها نخواهد داشت.
 16. به موجب قرارداد حاضر، متقاضی مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است، شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند بر عهده خواهد داشت.
 17. در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطة بین متقاضی و تحلیلگر/مشاور، موارد اختلاف توسط ایران آمار به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می‌باشد.
 18. از زمان تایید این قرار داد توسط متقاضی، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.