پلن های اشتراک

عضویت روزانه

این اشتراک مناسب اشخاصی است که فقط به دنبال پیدا کردن روش آماری مناسب تحلیل داده‌های خود هستند و نحوه اجرای روش‌های آماری را بلد بوده یا می‌خواهند خودشان یاد بگیرند. همچنین افرادی که در حال نگارش پروپوزال خود می‌باشند، می‌توانند از این اشتراک جهت گزارش پیش‌بینی خود از روش احتمالی تحلیل داده‌های پژوهششان بهره‌مند شوند.

۴۹ هزار تومان
عضویت هفتگی

این اشتراک مناسب اشخاصی است که علاوه بر کشف روش آماری، تمایل دارند روش اجرای آنها را آموخته و خودشان اجرا کنند. در حال حاضر وبسایت ایران آمار آموزش گام به گام بیش از 40 روش آماری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. در نظر داشته باشید که برای اجرای آموزش‌ها باید از آخرین نسخه نرم افزار SPSS استفاده کنید.

۱۲۹ هزار تومان
عضویت ماهانه

این اشتراک مناسب اشخاصی است که تمایل دارند تحت نظر یک تحلیل‌گر با تجربه کارهای آماری خود را انجام داده و گزارش آن را بنویسند. در این پلن علاوه بر دسترسی به امکانات اشتراک روزانه و هفتگی، می‌توانند از یک جلسه نیم ساعته در طول یک ماه اشتراک خود استفاده کنند. در این جلسات مشاور بر اساس داده‌ها و اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کند، در زمینه روش آماری مناسب، نحوه اجرا و گزارش یافته‌ها راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهد.

۵۸۹ هزار تومان
یک جلسه مشاوره

از آنجایی که ممکن است تعدادی از افراد پس از استفاده از یک جلسه مشاوره در اشتراک 30 روزه خود همچنان نیازمند جلسات مشاوره باشند، این امکان فراهم آمد تا بر اساس نیازشان از جلسات مشاوره به صورت جداگانه استفاده کنند. همچنین برخی از افراد صرفا به جلسه مشاوره نیازمند هستند و تمایلی به استفاده از دیگر خدمات ایران آمار ندارند. این پلن اشتراک برای این گروه مناسب و به صرفه است. مدت اعتبار این بسته نیز یک ماه می‌باشد.

۸۵ هزار تومان